پیام فرستادن
aboutus

Soho Aneco Chemicals Co., Limited

Soho Aneco Chemicals Co., Limited Soho Aneco Chemicals Co., Limited Soho Aneco Chemicals Co., Limited
1 2 3
Soho Aneco Chemicals Co., Limited
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: آنکو
سال تاسیس: 2014
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

ما یک شرکت با فناوری پیشرفته هستیم که توسط نوآوری های تکنولوژیکی هدایت می شود و بر زمینه مواد اولیه لوازم آرایشی، مراقبت شخصی، مواد غذایی و محصولات تغذیه تمرکز می کنیم.

 

ANECO با "نوآوری و تمرکز" به عنوان ارزش اصلی خود، متعهد به ارائه بازار جهانی با کیفیت برتر، ارزش افزوده بالا و مواد اولیه خلاقانه منحصر به فرد است.آنکو دائماً به دنبال فرصت‌های همکاری جدید است، زمینه‌ها و بازارهای جدیدی را باز می‌کند و تلاش می‌کند تا به یک شرکت بین‌المللی درجه یک در صنعت تبدیل شود.

 

ANECO با جهت نوآوری مواد، پیشرفت فناوری و خلاقیت کاربردی، و همچنین ترکیبی از تجربه صنعتی فراوان و چشم انداز جهانی آینده نگر، تعدادی از محصولات رقابتی و موثر را انتخاب و توسعه می دهد، یک چرخه مثبت از کوتاه مدت، برنامه های میان مدت و بلند مدت توسعه پروژه.

 

پس از سالها کار دقیق، آنکو با مشتریان در قاره آمریکا، اروپا، استرالیا، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها و مناطق همکاری کرده و با شرکت های معروفی مانند Unilever، Proya، JALA، Kolmar یک رابطه همکاری دوستانه طولانی مدت برقرار کرده است. ، Biohope، Nutri-Woods، Nox Bellcow، Mentholatum و غیره.

ما حاضریم با شرکای بیشتری همکاری کنیم تا آینده ای باشکوه و امیدوار کننده را با هم بسازیم!

 

سرویس

این مفهوم که ایجاد ارزش برای دیگران تنها راه ارزشمند کردن خود است، در فرهنگ آنکو بسیار جا افتاده است.ANECO با سنتز شیمیایی، مهندسی آنزیم، مهندسی تخمیر، بیولوژی مصنوعی، مهندسی سلولی، فارماکولوژی و سایر فناوری های پیشرفته به عنوان ضمانت تولید، با حرفه ای ترین بازیگران در بخش های مختلف زنجیره تامین مانند تحقیقات مکانیزم، کارایی ایمنی، قوانین و ... همکاری می کند. مقررات، کانال ها، و غیره، و نیروهای خود را برای افزودن ارزش به کل زنجیره ارزش، و در نتیجه منحصر به فرد ترین رقابت اصلی آن تشکیل می دهد.در همین حال، ANECO دنباله ای از شیمی سبز را برای محافظت از منابع طبیعی، کاهش آلودگی محیط زیست و ردپای کربن آن ایجاد کرده است.

تیم ما

حراجی

ما یک تیم فروش عالی با دانش محصول حرفه ای و نگرش خدمات دوستانه و مشتاقانه داریم که به ارائه خدمات با کیفیت به شما اختصاص داده شده است.

 

تحقیق و توسعه

ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای برای انتخاب محصولات با چشم انداز آینده نگر و توسعه و ارتقای محصولات با فناوری حرفه ای داریم.

در همین حال، تیم تحقیق و توسعه ما با چندین دانشگاه همکاری می کند و متعهد است که بهترین محصولات با کیفیت و پایدار را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

کنترل کیفیت

ما یک تیم QC حرفه ای داریم و به ابزارهای حرفه ای در آزمایشگاه خود مجهز شده ایم تا کیفیت محصولات خود را آزمایش کنیم.در همین حال، ما با اشخاص ثالث (از جمله دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی و آژانس های همکاری شخص ثالث) همکاری می کنیم.ما آزمایش جامع ارائه می دهیم و می توانیم گزارش های آزمایشی عینی شخص ثالث را ارائه دهیم.

Global partners

چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 0چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 1چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 2چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 3چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 4چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 5چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 6چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 7چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 8چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 9

 

 

 

چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 10چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 11چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 12چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 13

 

 

چین Soho Aneco Chemicals Co., Limited نمایه شرکت 14

اطلاعات تماس